ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Ekran szczegółów informacji

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Osoby wybrane do Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim

Informacja ogłoszona dnia 2024-03-26 10:08:14 przez Krzysztof Andrzejczak

Akapit nr 1 - brak tytułu

Pierwsza kadencja - 1998 - 2002
 
1. + Zofia Andrzejewska - Przewodnicząca Rady
2. Zbigniew Buzanowski
3. Stanisław Czajka
4. Grzegorz Dembek
5. + Roman Fiszer
6. + Lidia Grabowska 
7. Barbara Grzywacz
8. + Eugeniusz Idziak
9. Wacław Jabłoński
10. + Jan Jeda
11. Krzysztof Klonowski
12. Ryszard Kłosowski - rezygnacja z mandatu w związku z objęciem stanowiska Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych. W wakujący mandat wstąpiła Renata Rochnowska - rezygnacja w związku z wyborem na Posła RP. Mandat objął Julian Stasiuk
13. + Franciszek Kołpacki
14. + Beata Kujawska
15. Kazimierz Lenckowski
16. Witold Lendzion
17. Marian Meyka
18. Roman Poniewierski
19. + Jerzy Roszkowski
20. Czesław Rzeszutek
21. Jan Szymański
22. Sławomir Wysokiński
23. Jerzy Zaciera
24. Zbigniew Ziejewski
25. Edward Żuralski
 
Starostowie:
1. Zbigniew Muchliński (12.11.1998 - 27.04.1999)
2. Wacław Derlicki (27.04.1999 - 16.11.2002)
 
Druga kadencja 2002 - 2006
 
1. Zbigniew Buzanowski
2. Stanisław Czajka
3. + Lech Czajkowski
4. Jan Czapliński
5. Zbigniew Ewertowski
6. + Lidia Grabowska - rezygnacja z objęcia mandatu w związku z wyborem na Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego. W mandat wstąpił + Henryk Jackiewicz
7. Urszula Makowska 
8. Paweł Oelberg
9. Jan Rochewicz
10. Julian Stasiuk
11. Jolanta Szulc
12. Katarzyna Trzaskalska
13. Sławomir Wysokiński
14. Kazimierz Zalewski
15. Marek Ząbkiewicz
16. Zbigniew Ziejewski - Przewodniczący Rady 
17. Edward Żuralski
 
Starosta: Stanisław Czajka (16.11.2002 - 24.11.2006)

Trzecia kadencja 2006 - 2010
 
1. Marek Arentowicz
2. Zbigniew Buzanowski
3. Stanisław Czajka
4. + Lech Czajkowski
5. Jan Czapliński
6. Ryszard Figurski
7. Damian Godziński
8. Wacław Jabłoński
9. Marcin Lesiński - Przewodniczący Rady
10. Danuta Mazurkiewicz
11. Jan Rochewicz
12. Julian Stasiuk 
13. Jolanta Szulc - rezygnacja z mandatu. W mandat wstąpił Marek Tuchalski
14. Tomasz Szczepański 
15. Katarzyna Trzaskalska
16. Marek Ząbkiewicz
17. Zbigniew Ziejewski - wygaśnięcie mandatu. W mandat wstąpiła Anna Stoklasa.
 
Starosta: Stanisław Czajka (24.11.2006 - 30.11.2010)

Czwarta kadencja: 2010 - 2014
 
1. Andrzej Andrzejewski
2. Zofia Andrzejewska - Przewodnicząca Rady
3. Józef Blank - rezygnacja z objęcia mandatu w związku z wyborem na Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego. W mandat wstąpił Marek Tuchalski – wygaśnięcie mandatu. W mandat wstąpił Bogumił Kurowski
4. Marcin Buliński
5. Stanisław Czajka
6. Jan Czapliński
7. + Ewa Dembek
8. Grzegorz Dembek
9. Mirosław Galiński
10. Adam Głowacki
11. Wacław Jabłoński
12. + Romuald Koszewski
13. Danuta Mazurkiewicz
14. Tomasz Szczepański
15. Katarzyna Trzaskalska
16. Kazimierz Wiśniewski
17. Marek Ząbkiewicz
 
Starosta: + Ewa Dembek (30.11.2010 - 01.12.2014)
 
Piąta kadencja 2014 - 2018
 
1. Józef Blank - rezygnacja z objęcia mandatu w związku z wyborem na Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego. W mandat wstąpił Marek Piątkowski
2. Marcin Buliński
3. Jan Czapliński
4. + Ewa Dembek
5. Paweł Dreszler
6. Adam Głowacki
7. Barbara Grzywacz
8. + Romuald Koszewski
9. Bogumił Kurowski - rezygnacja z mandatu w związku z objęciem stanowiska Dyrektora Szpitala Powiatowego. W mandat wstąpiła Elżbieta Grzonkowska
10. Andrzej Ochlak
11. Henryk Rogoziński
12. Jacek Rydel
13. Tomasz Szczepański - rezygnacja z objęcia mandatu w związku z wyborem na Wójta Gminy Grodziczno, w mandat wstąpił Andrzej Lewandowski
14. Agnieszka Stajszczak
15. Katarzyna Trzaskalska
16. Kazimierz Wiśniewski - Przewodniczący Rady
17. Zbigniew Ziejewski
 
Starostowie:
1. Zbigniew Ziejewski (01.12.2014 - 27.02.2015)
2. Andrzej Ochlak (27.02.2015 - 22.11.2018)
 
Szósta kadencja 2018 - 2023
 
1. Marcin Buliński
2. Jan Czapliński
3. Jerzy Czapliński
4. Mirosław Galiński
5. Barbara Grzywacz
6. + Romuald Koszewski
7. Wojciech Kozłowski
8. Andrzej Lewandowski 
9. Teresa Łątkowska
10. Mieczysław Łydziński
11. Andrzej Ochlak
12. Marek Piątkowski
13. Jan Rochewicz
14. Marek Romanowski
15. Jacek Rydel
16. Kazimierz Wiśniewski - Przewodniczący Rady
17. Daniel Zdanowski

Starosta: Andrzej Ochlak (22.11.2018 - obecnie)
 
+ radny zmarł

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2024-03-26
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Anna Andrzejczak - kierownik Biura Rady Powiatu
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2024-03-26 10:08:10
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Krzysztof Andrzejczak
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2024-03-26 10:08:14
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Krzysztof Andrzejczak
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2024-03-26 10:09:28
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
147 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony